ilva-logo-bianco-rosso

               

Ilva s.r.l.

Viale della Stazione, 3
27020 Parona (PV), Italia

Tel: +39 - 0384 25441
Fax: +39 - 0384 252054

ilva@info.com

1sost01
1sost02

Nasze trwałe zaangażowanie

Grupa IVM, której częścią jest ILVA, zawsze była zaangażowana w rozwój i zarządzanie wszystkimi swoimi działaniami z najwyższym poszanowaniem ekologii i dbałością o zdrowie ludzkie, dążąc do stałego zmniejszania wpływu wszystkich swoich procesów, produktów i usług na środowisko .

Głęboka wrażliwość na problemy związane ze środowiskiem, ekologią i zdrowiem człowieka znajduje odzwierciedlenie w polityce firmy mającej na celu zagwarantowanie wysokich standardów bezpieczeństwa i ochrony, nawet wyższych niż te, które narzucają najsurowsze przepisy.

Fabryka Parona

Fabryka Parona we Włoszech została zaprojektowana i zbudowana w celu zagwarantowania standardów produkcji należących do najwyższych na świecie, zgodnie ze zrównoważonym rozwojem.

Produkcja bez emisji zanieczyszczeń

Produkcja odbywa się bez emisji zanieczyszczeń do atmosfery: wszystkie procesy od momentu dostarczenia surowców prowadzone są w obiegu zamkniętym; w końcowej fazie pakowania całe powietrze powstające podczas wlewania produktu do opakowania jest wychwytywane i „oczyszczane” przez zaawansowany system kriogeniczny, a następnie uwalniane do środowiska całkowicie pozbawione lotnych związków organicznych (LZO).

Zautomatyzowane instalacje

Ekstremalna automatyzacja zakładów pozwala na zminimalizowanie kontaktu ludzi z maszynami i urządzeniami przemysłowymi, co znacznie zmniejsza ich narażenie na ewentualne niebezpieczeństwa wypadkowe.

Firma

Nasza Historia

Zakład Produkcyjny

Badania i Rozwój