ilva-logo-bianco-rosso

               

Ilva s.r.l.

Viale della Stazione, 3
27020 Parona (PV), Italia

Tel: +39 - 0384 25441
Fax: +39 - 0384 252054

ilva@info.com

Czego oczekujemy od naszych współpracowników

Prezes Grupy IVM, Adriano Teso, ilustruje fundamentalne i konieczne wartości, którymi musi się kierować każdy, kto chce z nami pracować.

Przed nawiązaniem kontaktu z IVM Group, niezależnie od stanowiska, jakim jesteś zainteresowany, powinieneś rozważyć, czy w pełni zgadzasz się z poniższymi stwierdzeniami. Jest to dla nas niezbędne.

 – Mam wysoki zmysł etyczny. Jestem przekonany, że oprócz przestrzegania prawa moje postępowanie musi opierać się na zdrowych zasadach moralnych, szacunku i współpracy ze wszystkimi ludźmi, bez względu na ich płeć, pochodzenie etniczne i religię, dotrzymywaniu słowa i wszelkich umów.

– Wybrałem przyszłość, jakiej chcę dla siebie i mojej rodziny. Jestem świadomy swoich priorytetów, równowagi między pracą a życiem prywatnym, którą chcę osiągnąć oraz swoich ograniczeń i nie podejmę się zobowiązań z nimi niezgodnych. Po ustaleniu celów dążę do nich z zaangażowaniem, jasnością w relacjach i determinacją. NIE odkładam do jutra tego, co mogę dziś postanowić i zrobić.
– Szukam stabilnej współpracy na lata, mając świadomość, że inwestycja w długofalowe działania, plany i projekty to podstawa zdrowego i trwałego rozwoju oraz sukcesu.
– Wiem, że aby osiągnąć satysfakcję, nie tylko ekonomiczną, jaką może dawać praca, trzeba zainwestować energię, pasję, zaangażowanie i dyspozycyjność, które nie są w pełni objęte warunkami umowy.
– Wiem, że moją pracę, jak pracę każdego usługodawcy, ocenia się po osiąganych wynikach (najlepszy produkt i usługa jak najmniejszym kosztem), a nie „dobrej woli”, która jest z kolei regułą Składam wniosek, kiedy wydaję pieniądze. Jako Klient wybieram, nagradzam i zwalniam osobę, która nie jest najlepsza.
– Pragnę uczyć się, studiować, poznawać i stale doskonalić, również poprzez szkolenia, efekty swojej pracy, ponieważ jestem przekonany, że „nie przestaje się uczyć” i że mierzymy się z całym światem.
– Jeśli chodzi o stanowisko, którym jestem zainteresowany, posiadam niezbędne kwalifikacje edukacyjne i techniczne oraz wiedzę i doświadczenie wymagane do osiągnięcia oczekiwanych wyników. vengono richiesti.

Spontaniczne zgłoszenie kandydatury

Zgłoszenie

Wypełnij poniższy formularz, aby wysłać swoją aplikację
 

Errore: Modulo di contatto non trovato.