ilva-logo-bianco-rosso

               

Ilva s.r.l.

Viale della Stazione, 3
27020 Parona (PV), Italia

Tel: +39 - 0384 25441
Fax: +39 - 0384 252054

ilva@info.com

ŚWIAT KOLORU

Kolor to prawdziwy środek wyrazu, a ILVA zawsze tworzyła doskonałe rozwiązania w zakresie powłok, które można ubrać w dowolny pożądany kolor. Lakiery ILVA do drewna i innych materiałów pozwalają dać przestrzeń wyobraźni dzięki w pełni pigmentowanym, częściowo kryjącym lub barwionym kolorom, barwnym efektom metalicznym , jakie można wykonać produktami wodnymi i rozcieńczalnikowymi do wnętrz i na zewnątrz Systemu Tintometrycznego dostępnego sieci Dealerów marki ILVA.

SYSTEM TINTOMETRYCZNY ILVA

ILVA TINTOMETRIC SYSTEM umożliwia tworzenie bardzo szerokiej gamy produktów na bazie wody i rozpuszczalników do wnętrz i na zewnątrz we wszystkich pożądanych kolorach pigmentowanych, półkryjących i barwionych. System zawiera ponad 15 000 receptur kolorystycznych, które można stworzyć za pomocą ponad 40 produktów: oznacza to, że spośród ponad 600 000 receptur kolorystycznych można wybrać tę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom!
Stosowane pasty zawierają specjalne pigmenty wysokiej jakości, aby zagwarantować maksymalną odporność kolorów na światło i ciepło oraz doskonałą stabilność w czasie.
ILVA TINTOMETRIC SYSTEM zapewnia doskonałą niezawodność i precyzję odtwarzania kolorów w czasie.

Referencyjne wzorniki kolorów:

  • kolory NCS 1950
  • kolory RAL 213
  • RAL Design 1625 kolorów
  • PANTONE COATING 1729 kolorów
  • Inne wzorniki wśród najpopularniejszych na świecie ponad 11 000 kolorów
  • ILVA INSPIRATION, specjalny wybór 12 kolorów podbarwianych i 24 kolorów półkryjących do produktów outdoorowych